wykrzyknik
Znamy już termin tegorocznej rekrutacji do I klas szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025. Rekrutacja rozpocznie się 15 maja i trwać będzie do 14 czerwca 2024 r. do godz. 15.00. Natomiast rekrutacja do oddziałów dwujęzycznych, międzynarodowych, wstępnych, przygotowania wojskowego, wymagających od kandydatów szczególnych indywidualnych predyspozycji, oraz oddziałów prowadzących szkolenie sportowe rozpocznie się 15 maja a zakończy 31 maja 2024 r. o godz. 15.00.
Szczegółowy terminarz można znaleźć na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gdańsku:
Jeśli pojawią się pytania/wątpliwości dotyczące rekrutacji, prosimy o kontakt ze szkolnym doradcą zawodowym Panią Dagmarą Grajczak-Mikłaszewicz.