Żołnierski logo noweSzkoła Podstawowa nr 9 im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego w Słupsku zaprasza do wzięcia udziału w organizowanym przez nas VI Pomorskim Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej. Pragniemy stworzyć okazję do wymiany artystycznych wrażeń i jednocześnie zaproponować artystyczny sposób na wychowanie patriotyczne młodych Polaków. Będziemy zaszczyceni Państwa obecnością na naszym Konkursie i możliwością poznania innych społeczności szkolnych województwa pomorskiego.

Konkurs odbędzie się: 21 listopada 2019 r. (czwartek), o godz. 10.00. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 12 listopada 2019 r. – decyduje data dostarczenia zgłoszenia do siedziby organizatora. Szczegółowe informacje o Konkursie w Regulaminie.

Regulamin            word
 Karta zgłoszenia    word