Kolejny sukces naszej uczennicy! Elea zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Ekologicznym Konkursie Plastycznym "Prezent dla Ziemi" Gratulujemy Ci serdecznie! Podziękowanie spłynęło również do Pani Małgorzaty Somionki, która przygotowała uczennicę do konkursu.

355304091 690648359538294 846186160165633811 n

21 grudnia podczas zajęć czytelniczych dzieci w naszej świetlicy tworzyły książeczkę pt. „Wigilia”, czytały i opowiadały o rodzinnych tradycjach.

Świąteczne prace uczniów zdobią naszą świetlicę 🎄

Papier składamy i gwiazdki mamy - nauka składania papierowych gwiazdek na świetlicy to kolejne zadanie realizowane w ramach ogólnopolskiego projektu "W tekturowym świecie dobrze bawić się będziecie

Dziś zaprosiliśmy dzieci, które uczęszczają na szkolną świetlicę, do tworzenia papierowych choinek. Była to dla nich świetna zabawa i okazja do wymiany pomysłów. Drzewko z papieru nie zastąpi wprawdzie żywej choinki, ale może być ciekawą i niebanalną świąteczną dekoracją. Możemy ją ozdobić przyklejając na jej wierzchołek papierową gwiazdkę. Wszystko zależy od naszej fantazji.

Miło nam Was poinformować, że nasza szkoła dołączyła do akcji bicia rekordu Polski w ułożeniu jak największego serca z nakrętek dla AUTYZMU 🌷 Wydarzenie jest zorganizowane przez Fundację Progredi. Nasi uczniowie na świetlicy posegregowali dzisiaj pierwszą część nakrętek! ❤️💙 Brawo Wy!

Wzywamy Św. Mikołaja do odwiedzin naszych uczniów na świetlicy 🎅 Dzieci napracowały się, tworząc mikołajowe ozdoby

Dłonie sprawne mieć będziemy, bo papiery często tniemy - trenowanie sprawności dłoni podczas cięcia gazet. Zajecia realizowane w ramach Ogólnopolskiego Projektu W TEKTUROWYMI ŚWIECIE DOBRZE BAWIĆ SIĘ BĘDZIECIE

W naszej świetlicy, jak każdego roku zorganizowano Andrzejki. Temu wydarzeniu towarzyszyły zabawy, wróżby i ciekawe konkursy. Wszystko odbywało się w rytm tańca i śpiewu. Dzieci z uśmiechem brały udział w magicznym rytuale adrzejkowym.

Uczniowie w Dzień Życzliwości i Pozdrowień pozdrawiają całą społeczność szkolną 🌞 Życzenia płyną do Was ze świetlicy 😊

Papierowe rolki jesienne zwierzęta dają, a dzieciaki zabawę mają - tworzenie zwierząt leśnych w ramach Ogólnopolskiego Projektu "W tekturowym świecie dobrze bawić się będziecie" Zajęcia realizowane są na naszej świetlicy przez Panią Brygidę, Panią Małgorzatę i Panią Dorotę .

Uczniowie na świetlicy przygotowali piękną pracę z okazji Narodowego Święta Niepodległości

10 listpoada obchodziliśmy Dzień Jeża- pomimo, że większość jeży zapadła już w zimowy sen. W tym dniu warto zwrócić uwagę na te małe ssaki, które narażone są na wyginięcie i zastanowić się, w jaki sposób można im pomóc. Dzieci na zajęciach świetlicowych zrobiły własne jeże, wykorzystując do tego resztki gazet. Wystarczyło kilka chwil, by te piękne zwierzęta udekorowały naszą salę.

Z gazet wycinamy i alfabet układamy - zajęcia realizowane w ramach ogólnopolskiego projektu, realizowanego na naszej świetlicy "W TEKTUROWYMI ŚWIECIE DOBRZE BAWIĆ SIĘ BĘDZIECIE" Realizacja zadania wspierana przez szkolne wolontariuszki - uczennice z klasy 8 b ❤️

W naszej świetlicy realizowana jest innowacja pedagogiczna "Zaczytani" ❤️ Dzieci chętnie uczestniczą w proponowanych zajęciach