• logo łajba z nutkami

     Łajba 2020

  • Szanowni Państwo!

    W związku z zaistniałą sytuacją - odwołuję tegoroczną edycję Festiwalu Piosenki Marynistycznej Łajba 2020. Jednocześnie informuję, że wyniki XXII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego i XIX Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego o Laur Słupskich Kotwic zostaną zamieszczone na stronie szkoły, a dyplomy i nagrody prześlemy pocztą.

  • Z poważaniem
  • Paweł Dajer - dyrektor SP 9

 

Protokół XIX Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego

- fotoreportaż (kliknij tutaj)

- konkurs dziennikarski (kliknij tutaj)


  • Protokół XXII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego (kliknij tutaj

  •  

    UWAGA!!!

    Informacja dotycząca XXIV  Festiwalu Piosenki Marynistycznej „Łajba2020”

    Informujemy, że przesłuchania  XXIV Festiwalu Piosenki Marynistycznej „Łajba 2020” rozpoczną się 28 marca 2020 roku od godziny 900

    Kolejność przesłuchań:

  •  

    Kategoria: SOLIŚCI   „0’-III

    Lp.

    Zgłaszająca szkoła

    Wykonawca/utwór

    Imię i nazwisko opiekuna

    1.

    Szkoła  Podstawowa nr 1

    w Słupsku

    Maria Oliinyk

    Morze moje morze

    Ewa Konkel

    2.

    Młodzieżowy Dom Kultury

    w Słupsku

    Tosia Jastrzębska

    Budujemy łódź

    Bogumiła Plebanek

    3.

    Szkoła Podstawowa nr 2

    w Ustce

    Małgorzata Giza

    Z piratami w świat

    Beata Kamińska-Mikiciuk

    4.

    Szkoła Podstawowa nr 3

    w Ustce

    Zofia Gonciarz

    Gdzie ta keja

    Joanna Brzezińska

    5.

    Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sławnie

    Nikola Hutman

    Przechyły

    Michał Nisztuk

    6.

    Młodzieżowy Dom Kultury

    w Słupsku

    Zosia Janikowska

    Fala fali

    Bogumiła Plebanek

    7.

    Centrum Kultury Gminy Ustka

    Adam Przystawski

    Hej ho żagle staw

    Małgorzata Karamańska

    8.

    Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sławnie

    Adam Antosik

    Żeglarski czardasz

    Marcelina Schweda

     

    Kategoria: SOLIŚCI   IV -VIII

    Lp.

    Zgłaszająca szkoła

    Wykonawca/utwór

    Imię i nazwisko opiekuna

    1.

    Szkoła Podstawowa

    w Bierkowie

    Roksana       

    Garbolińska  

    Bijatyka

    Wioletta Wójcik

    2.

    Szkoła podstawowa z Oddziałami

    Integracyjnymi nr 4

    w Słupsku    

    Julia Ozdoba

    Ballada o wikingu

    Tomasz Ozdoba

    3.

    Szkoła Podstawowa nr 2

    w Ustce

    Katarzyna Guzowska

    Morze moje morze

    Beata Kamińska-Mikiciuk

    4.

     

    Szkoła Podstawowa

    w Wytownie

    Dawid Krupiński

    Syrena

    Zorza Sędzicka

    5.

    Szkoła Podstawowa

    w Kobylnicy

    Karolina Leszczyńska

    Meluzyna

    Joanna Janulewicz-Nyc

    6.

    Szkoła Podstawowa nr 3

    w Słupsku

    Kaja Wismont

    Jeszcze się tam żagiel bieli

    Ewa Chowaniec

    7.

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami

    Integracyjnymi nr 10 w Słupsku

    Urszula Sieradzka

    Gdzie to siódme morze

    Grzegorz Uszkiewicz

    8.

    Szkoła Podstawowa

    w Wytownie

    Magdalena  Leśniarek

    Diament

    Zorza Sędzicka

    9.

    Państwowa Szkoła Muzyczna

    I st. w Sławnie

    Krzysztof Paczkowski

    Barbarossa

    Bogumił Płachecki

    10.

    Zespół Szkolno-Przedszkolny

    (Sp z Oddziałami Integracyjnymi

    nr 5 w  Słupsku)

    Nikola Smutek

    Hej żeglujże-

    Karolina

    Machuta -Gałązka

    11.

    Szkoła Podstawowa nr 1

    w Słupsku

    Julia Małkowska

    Skarb oceanu

    Barbara Dróżdżal

    12.

    Szkoła Podstawowa

    w Objeździe

    Hanna Cheda

    Hej żeglujże

    Justyna Cheda

    13.

    Zespół Szkolno-Przedszkolny

    w Smołdzinie

    Hanna Dybaś

    Żeglarski czardasz

    Ryszard Pałucki

    14.

    Zespół Szkolno-Przedszkolny

    (Sp z Oddziałami Integracyjnymi

    nr 5 w  Słupsku)

    Kalina Marczuk

    Jeszcze się tam żagiel bieli

    Karolina

    Machuta -Gałązka

    15.

    Szkoła Podstawowa we Wrześciu

    Martyna Tęcza

    Parostatek

    Sylwia Nowakowska

    16.

    Państwowa Szkoła

    Muzyczna I st. w Sławnie

    Nikola Zagorodnikow

    Wiatr, słońce w żagle

    Bogdan Płachecki

    17. 

    Publiczna Katolicka

    Szkoła w Szczecinie

    Kacper Karol Kujawski

    Pieśń wielorybników

    Monika Tymecka

     

  • Kategoria ZESPOŁY  0-III

  • Lp

    Zgłaszająca szkoła

    Nazwa zespołu/utwór

    Imię i nazwisko opiekuna

    1.

    Szkoła  Podstawowa nr 8

     w Słupsku

    Zespół wokalny

    SŁONECZKA

    Brzeg Nowej Szkocji

    Iwona Sazon

    2.

    Dom Kultury w Ustce

    Zespół wokalny

    FIGIELEK

    Rejs w nieznane

    Mariola Wólczyńska

    3.

    Szkoła Podstawowa

     w Bierkowie

    Zespół

    NUTKI

    Z piratami w świat

    Paula

    Wesołowska-Sznejde

    4.

    Zespół Szkolno-Przedszkolny

    w Smołdzinie

    Zespół

    ATRIP

    Moja Santa Maria

    Ryszard Pałucki

    5.

    Miejskie Przedszkole nr 1

     w Ustce

    Zespół

    DELFINKI

    Marynarz Tata

    Jagna Preiss

    6.

    Szkoła Podstawowa nr 11

    w  Słupsku

    Zespół uczniów

    Szkoły Podstawowej nr 11

    Przechyły

    Agata Trawińska

    7.

    Szkoła Podstawowa nr 3

    w Ustce

    Zespół

     BURSZTYNKI

    Pod żaglami Zawiszy

    Joanna Brzezińska

    Kategoria ZESPOŁY  IV -VIII

    Lp.

    Zgłaszająca szkoła

    Nazwa zespołu/repertuar

    Imię i nazwiako opiekuna

    1.

    Dom Kultury w Ustce

    Zespół wokalny

    ANDANTE

    Sztorm

     

    Mariola Wólczyńska

    2.

    Szkoła Podstawowa

    w Bierkowie

    DUET

    Roksana Garbolińska, Hanna Formela

    Ballada o wikingach

     

     

    Wioletta Wójcik

    3.

    Szkoła Podstawowa

    w Charnowie

    Zespół

    DZIEWCZYNY

    Płyń stary

    Daria Otolińska

    4.

    Szkoła Podstawowa nr 3

    w Słupsku

    Zespół

    URWISY

    Pieśń powrotu

    Ewa Chowaniec

    5.

    Szkoła Podstawowa nr 1

    w Sierakowicach

    Zespół

    TRZY FALE

    Anioły żywioły

    Magdalena Thiede

    6.

    Szkoła Podstawowa

    w Bierkowie

    Zespół

    FRAZA

    Lowlands Low

    Wioletta Wójcik

    7.

    Zespół Szkół w Gogolewie

    Zespół

    NUTKI GOGOLEWO

    Morze moje morze

     

    Michał Budzich

    8.

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami

    Integracyjnymi nr 10 w Słupsku

    Zespół

    OSTINATO

    Marzenia

    Grzegorz Uszkiewicz

    9.

    Szkoła Podstawowa nr 1

    w Ustce

    Zespół

    PRYMKA

    John Kanaka

    Karina Wera

    10.

    Szkoła Podstawowa

    w Potęgowie

    Zespół

    CANTABILE

    Tak o tak

    Daniel Spoczyński

    11.

    Szkoła Podstawowa nr 8  Rumia

    Zespół

    ÓSEMECZKI

    Morskie opowiesci

    Piotr Kopciewicz


     

             Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku zaprasza do udziału w XXIV Festiwalu Piosenki Marynistycznej „Łajba 2020” oraz w towarzyszącym mu XIX Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim o „Laur Słupskich Kotwic” i XXII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Łajba 2020”  o tematyce morskiej i marynistycznej.

             Festiwal piosenki odbędzie się  28 marca 2020 r. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13B.

             Podsumowanie i wręczenie nagród laureatom XIX Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego i  XXII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego odbędzie się 26 marca 2020 w Szkole Podstawowej nr 9 w Słupsku, ul. Małachowskiego 9.

             Zgłoszenia do poszczególnych konkursów należy przesyłać na pobranych ze strony www.sp9.slupsk.pl kartach zgłoszeniowych w nieprzekraczalnym terminie do 28 lutego 2020 na adres organizatora. Do każdego zgłoszenia należy dołączyć pobraną ze strony szkoły zgodę na udział w wybranym konkursie/konkursach. Na kopercie prosimy umieścić dopisek: „Łajba 2020 – Festiwal Piosenki”, „Konkurs Plastyczny” lub „Konkurs Dziennikarski”.

             Szczegółowe informacje o Konkursach zamieszczamy w załączonych regulaminach. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Marzeną Angeliką Kujawską-Kożuchowską (Festiwal Piosenki Marynistycznej – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), Jolantą Poradą (Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), Iwoną Poźniak (Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

             Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu i towarzyszących mu konkursach.

     Pliki do pobrania:

    Konkurs piosenki         
     Regulamin   pdf        
    Karta zgłoszenia     pdf   word
             
    Konkurs plastyczny        
    Regulamin   pdf    
    Karta zgłoszenia   pdf   word 
             
    Konkurs dziennikarski        
    Regulamin   pdf     
    Karta zgłoszenia   pdf    word 
             

    Zgoda na udział w konkursie,

    przetwarzanie danych osobowych

    i upowszechnianie wizerunku

      pdf