Łajbalogo łajba z nutkami

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku zaprasza do udziału w XXV Festiwalu Piosenki Marynistycznej „Łajba 2022” oraz w towarzyszącym mu XX Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim o „Laur Słupskich Kotwic” i XXIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Łajba 2022”  o tematyce morskiej i marynistycznej.

 Festiwal piosenki odbędzie się  26 marca 2022 r. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13B.Informacja o przyznanych nagrodach i wyróżnieniach w konkursach plastycznym i dziennikarskim oraz terminie i miejscu ich wręczenia zostanie zamieszczona na stronie www.sp9.slupsk.pl oraz wysłana do szkół, w których uczą się nagrodzeni uczniowie do 13 marca 2022 r. Zgłoszenia do poszczególnych konkursów należy przesyłać na adres organizatora na pobranych ze strony www.sp9.slupsk.pl kartach zgłoszeniowych w nieprzekraczalnym terminie:

- Konkurs Piosenki do 28 lutego 2022 r.

- Konkurs Dziennikarski do 11 lutego 2022 r.

- Konkurs Plastyczny do 25 lutego 2022 r. 

Do każdego zgłoszenia należy dołączyć pobraną ze strony szkoły www.sp9.slupsk.pl zgodę na udział w wybranym konkursie/konkursach. Na kopercie prosimy umieścić dopisek: „Łajba 2022 – Festiwal Piosenki”, „Konkurs Plastyczny” lub „Konkurs Dziennikarski”.

Szczegółowe informacje o Konkursach zamieszczamy w załączonych regulaminach. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Marzeną Angeliką Kujawską-Kożuchowską (Festiwal Piosenki Marynistycznej – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), Brygidą Skolarus (Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ), Klaudią Zielaskiewicz (Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu i towarzyszących mu konkursach.

 

 

 Pliki do pobrania:

 

Konkurs piosenki         
 Regulamin   pdf        
Karta zgłoszenia     pdf   word
         
Konkurs plastyczny        
Regulamin   pdf    
Karta zgłoszenia   pdf   word 
         
Konkurs dziennikarski        
Regulamin   pdf     
Karta zgłoszenia   pdf    word 
         

Zgoda na udział w konkursie,

przetwarzanie danych osobowych

i upowszechnianie wizerunku

  pdf