Osiągnięcia uczniów i udział w konkursach w roku szkolnym 2015/2016

 

Osiągnięcia uczniów i udział w konkursach w roku szkolnym 2016/2017

 

Osiągnięcia uczniów i udział w konkursach w roku szkolnym 2017/2018

 

Osiągnięcia uczniów i udział w konkursach w roku szkolnym 2018/2019

 

Osiągnięcia uczniów i udział w konkursach w roku szkolnym 2019/2020

 

Osiągnięcia uczniów i udział w konkursach w roku szkolnym 2020/2021

Opiekun

Konkurs

Akcja

Organizator Termin Sukces

Somionka Małgorzata

 

Kiersnowska Katarzyna

Konkurs Wiedzy o Słowińskim Parku Narodowym

 

 

 

  PTTK Słupsk

 

 

 

 

 wrzesień

 

 

 

 

 II miejsce:

Hanna Pieśla 3a, Ewa Ponczkowska 3a, Jan Mróz 3a

 

Nowicka Ewa

Skolarus Brygida

Somionka Małgorzata

Helinska Bożena

Tyborczyk Ewa

 

 

Szkolny Konkurs Czytelniczo-Plastyczny "Moja ulubiona bajka"

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 9

 

 

 

 

 

 

 

kwiecień

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce:

Aleksandra Wąsowicz 1a

wyróżnienie:

Lena Wieczorek 1a

Marcel Wincek 2a

Roman Polzin 2a

Oskar Pawłowski 3a

Pawelczyk Dorota

 

 

 

 Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki "Wehikuł czasu"

 

 SPIDR

 

 

 

 

 maj

 

 

 

 

 wyróżnienie:

Katarzyna Molicka 1a, Julia Ruszkowska 1a, Michał Szydłowski 1a

Zielaskiewicz Klaudia

 

Cegłowska-Lepszy Agnieszka

 

 

 

 Szkolny Konkurs Literacki " Poezja to cień rzucany przez latarnie naszej wyobraźni"

 

 

 

 

 

 Szkoła Podstawowa nr 9

 

 

 

 

 

 

 

 maj

 

 

 

 

 

 

 

 

 I miejsce:

Ariana Raczyńska 7a

 II miejsce:

Teresa Sobczak-Akbas 4a

III miejsce:

Dagmara Uznańska kl. 6a

Niechwiadowicz Beata

 

 

 

 

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik

 

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie

 

 

 

 

 

maj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wyróżnienie:

Jarosław Wichliński 7b

dyplom uznania:

Ariana Raczyńska 7a, Maja Krzyżanek 7a, Stanisław Wójtowicz 7a, Anna Kłaczyńska 7b, Natasza Grudniewska 7b, Lena Długołęcka 7b

 

Kolatowicz Agata

 

 

 

 

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Eureka

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie

 

 

 

 

maj

 

 

 

 

 

 

 

wynik bardzo dobry:

Jarosław Wichliński 7b

dyplom uznania:

Ariana Raczyńska 7a, Stanisław Wójtowicz 7a

 

 

 

 

Butryn Anna

 

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

 

Towarzystwo upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu

maj

 

 

wyróżnienie:

Paweł Burda 4a

 

 

Pietrzak Dorota

 

 

 

 

 

 

Konkurs szybkiego czytania z j. niemieckiego

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 9

 

 

 

 

 

 

czerwiec

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce:

Paweł Pietrzak 2a

II miejsce:

Artem Dedul 2a

III miejsce:

Marcel Wincek 2a

wyróżnienie:

Joanna Panasiuk 2a