konkursy

Zapraszamy na do udziału w konkursie " Morskie Potyczki Ortograficzne ". Konkurs skierowany jest dla uczniów klas czwartychszkół podstawowych. Każda szkoła typuje uczestników – maksymalnie po trzech uczniów klasy IV. Opiekun każdej ze szkół wypełnia kartę zgłoszenia uczestnictwa w konkursie, dołączonej do regulaminu i wysyła w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 11.05.2023 roku (czwartek). Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone wiadomością zwrotną – jeśli osoba wysyłająca zgłoszenie nie otrzyma jej w ciągu trzech dni, należy skontaktować się z organizatorami (telefon: 59 842 27 86)

word   Regulamin i karta zgłoszenia do konkursu