5aW środę 24 stycznia uczniowie klasy 5a zaprezentowali się przed rodzicami na semestralnym pokazowym zebraniu, na które uczniowie jak i rodzice przybyli prawie w komplecie. Na początku wychowawczyni p. Beata Grądzka krótko przywitała zebranych, po czym oddała głos swoim wychowankom. Zebranie prowadził Kacper Skórek. Przedstawił najpierw zestawienie wyników klasy w nauce i zachowaniu, po czym zaprosił do obejrzenia prezentacji, na której zamieszczone były zdjęcia z życia klasy z całego semestru. Oglądaniu zdjęć towarzyszyły wybuchy śmiechu. Następnie uczniowie przedstawili rodzicom dwie humorystyczne scenki – lekcję języka polskiego i matematyki.  Po nich był pokaz układu tanecznego.

Kolejną atrakcją zebrania były dwie prezentacje. Dziewczęta omówiły popularnie używane przez młodzież aplikacje, a chłopcy znaną grę komputerową. Po prezentacjach Nikola Pawlaczyk i Nikola Królak przeczytały rodzicom krótkie rymowanki własnego autorstwa opisujące w sposób humorystyczny wszystkich uczniów klasy 5a. Zebranie zakończyło wspólne śpiewanie w formie karaoke. Oglądając występy uczniów klasy 5a widać było ogromny wkład pracy w przygotowanie występów i zaangażowanie, by wszystko wypadło jak najlepiej. Zarówno rodzice jak i wychowawczyni mogą być z nich dumni.

Anna Butryn

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Polub nas!

facebook

Zaloguj

SKO

IMG 2266