5aW środę 24 stycznia uczniowie klasy 5a zaprezentowali się przed rodzicami na semestralnym pokazowym zebraniu, na które uczniowie jak i rodzice przybyli prawie w komplecie. Na początku wychowawczyni p. Beata Grądzka krótko przywitała zebranych, po czym oddała głos swoim wychowankom. Zebranie prowadził Kacper Skórek. Przedstawił najpierw zestawienie wyników klasy w nauce i zachowaniu, po czym zaprosił do obejrzenia prezentacji, na której zamieszczone były zdjęcia z życia klasy z całego semestru. Oglądaniu zdjęć towarzyszyły wybuchy śmiechu. Następnie uczniowie przedstawili rodzicom dwie humorystyczne scenki – lekcję języka polskiego i matematyki.  Po nich był pokaz układu tanecznego.

Kolejną atrakcją zebrania były dwie prezentacje. Dziewczęta omówiły popularnie używane przez młodzież aplikacje, a chłopcy znaną grę komputerową. Po prezentacjach Nikola Pawlaczyk i Nikola Królak przeczytały rodzicom krótkie rymowanki własnego autorstwa opisujące w sposób humorystyczny wszystkich uczniów klasy 5a. Zebranie zakończyło wspólne śpiewanie w formie karaoke. Oglądając występy uczniów klasy 5a widać było ogromny wkład pracy w przygotowanie występów i zaangażowanie, by wszystko wypadło jak najlepiej. Zarówno rodzice jak i wychowawczyni mogą być z nich dumni.

Anna Butryn

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266