Osiągnięcia uczniów i udział w konkursach w roku szkolnym 2015/2016

 

Opiekun Konkurs/Akcja Organizator Termin Sukces

 Sysojew-Osiński Igor

 Zawody spławikowe "Złota Rybka Prezydenta Miasta Słupska"

 PZW Słupsk

 wrzesień 2015r.

 Indywidualnie:

III miejsce Wiktoria Boratyńska 5a

IV miejsce Adrian Gołębiowski 6b

VI miejsce Adrian Lorenc 5a, Kacper Kalita 5b

Drużynowo:

II miejsce Wiktoria Boratyńska 5a i Adrian Lorenc 5a

IV miejsce Adrian Gołębiowski 6b i Krzysztof Kowalewski 6b

V miejsce Kacper Kalita 5b i Michał Sikorski 5a

Kujawska-Kożuchowska Marzena Angelika

Miting lekkoatletyczny

Szkoła Podstawowa nr 6,

Szkoła Podstawowa nr 2, SZS

listopad 2015r.

III miejsce Amelia Guziak 4a (rzut piłką lekarską)

IV miejsce Maja Ostaszewska 4a (bieg na 60m)

Poźniak Iwona

Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny

Stowarzyszenie Ojczyzny Polszczyzny Wrocław

listopad 2015r.

VII miejsce

Wiktoria Beniuk 6a

Kujawska-Kożuchowska Marzena Angelika

VII Olimpiada Wiedzy Muzycznej

Szkoła Muzyczna Yamaha w Słupsku

grudzień 2015r.

I miejsce i nagroda główna (półroczne stypendium na wybranym kierunku) Klaudia Falejczyk 6b,

III miejsce Kamila Hulecka 6b

Wojciechowska Elżbieta

Pomorski Konkurs Plastyczny

Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku

grudzień 2015r.

III miejsce Anna Kłączyńska 2b,

wyróżnienie

Oliwia Strzelecka 4b

Pawelczyk Dorota

Wojciechowska Elżbieta

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Mój świat wolny od agresji i przemocy"

Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku

grudzień 2015r.

nagroda:

Anna Kłączyńska 2b,

Ariana Raczyńska 2a, Ilona Wasielewska 4b

Siedlar Sylwia

XIV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS

Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku

grudzień 2015r.

II miejsce drużynowo: Kamila Hulecka 6b, Klaudia Falejczyk 6b, Kuba Kępa 6b

Wojciechowska Elżbieta

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Szkoła marzeń" Kancelaria Senatu grudzień 2015r.

laureatka:

Zuzanna Modzelewska 5b

Stec Zbigniew

Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Poczet Królów i Książąt Polskich"

Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku

marzec 2016r.

V miejsce:

Maja Jabczyńska 5b, Kuba Kępa 6b, Sebastian Miętkiewicz 6b

Beata Grądzka

I Międzyszkolny Konkurs Nawigacyjny o tytuł ,,MISTRZA NAWIGACJI”

 

MODM w Słupsku marzec 2016r. wyróżnienie: Hanna Pisarenok kl. 6b
Meger Grażyna II Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny Savoir-vivre na co dzień OCEH LOGOS SC Jasienica Mazowiecka marzec 2016r.

wyróżnienie:

Kacper Wasilewski 6b

Wojciechowska Elżbieta

Pomorski Konkurs Plastyczny "Las w czterech porach roku"

ZSP Szkoła Podstawowa nr 2 Nowy Staw

kwiecień 2016r.

I miejsce: Filip Sielski 3b

II miejsce: Ariana Raczyńska 2a

III miejsce: Anastazja Sucharska 1a

wyróżnienie: Ilona Wasielewska 4b

Sysojew-Osiński Igor

XXXIX Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku, WORD, KMP Słupsk

kwiecień 2016r.

III miejsce drużynowo:

Klaudia Falejczyk 6b, Sebastian Miętkiewski 6b, Kuba Kępa 6b, Nicol Ambroziak 6a

III miejsce indywidualnie: Nicol Ambroziak 6a

Bojkowski Artur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mecz piłki nożnej w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Słupski Szkolny Związek Sportowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kwiecień 2016r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce drużynowo:

Jakub Szynkielewski 6a, Kamil Łabędzki 6a, Piotr Małysko 6a, Dorian Piekarski 6a, Kuba Kępa 6a, Piotr Leśko 6a, Patryk Łoboda 6a, Eryk Kępski 5a, Oskar Wojdasiewicz 5a

Sucharska Monika

II Wojewódzki konkurs "The Calendar of British Holidays"

Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku maj 2016r. II miejsce: Maja Jabczyńska 5b
Wojciechowska Elżbieta

XVI Pomorski Konkurs Plastyczny Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta

Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach

maj 2016r.

II miejsce: Anna Kłączyńska 2b,

III miejsce: Laura Rolniczak 3b

Pawelczyk Dorota

 

Kiersnowska Katarzyna

 

 

 

IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Z piosenką przez świat"

 

 

 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku

 

 

 

 

maj 2016r.

 

 

 

 

 

wyróżnienie:

Natalia Błaszkiewicz 2b

Magdalena Pruss 3b

 

 

 

Sysojew-Osiński Igor Mistrzowskie Zawody Spławikowe Młodzieży koła PZW Słupia

Koło PZW Słupia

 

maj 2016r.

I miejsce:

Wiktoria Boratyńska 5a

Wojciechowska Elżbieta Międzyszkolny konkurs plastyczny "Mój przyjaciel"

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Słupsku

 

maj 2016r.

I miejsce:

Laura Rolniczak 3b

Pawelczyk Dorota VI Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "Chcę być zdrowy" Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku maj 2016r.

II miejsce:

Kacper Fecko 2b, Sebastian Rychliński 2b

Beata Grądzka Konkurs informatyczny "Znam swoje prawa"

Szkoła Podstawowa nr 6 w Słupsku

 

maj 2016r. II miejsce: Klaudia Kozłowska 5b
Sysojew-Osiński Igor

I Wiosenny Turniej Szachowy

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Ziarno w Słupsku maj 2016r.

VII miejsce:

Adrian Gołębiowski 6b

Milczarek Danuta

 

 

Rodzina Borejków i przyjaciele

 

 

Szkoła Podstawowa nr 4 w Słupsku

 

 

maj 2016r.

 

 

 

V miejsce:

Maja Jabczyńska 5a, Klaudia Kozłowska 6b

Sysojew-Osiński Igor

 

 

 

 

Słupska Olimpiada Młodzieży w Wędkarstwie

 

 

 

PZW Słupsk

 

 

 

 

 

czerwiec 2016r.

 

 

 

 

V miejsce:

Wiktoria Boratyńska 5a

VI miejsce:

Kacper Kalita 5b

VII miejsce:

Kordian Matusiak 5a

III miejsce drużynowo:

Kacper Kalita 5b, Kordian Matusiak 5a, Adrian Gołębiowski 6b

Sucharska Monika

 

Wojciechowska Elżbieta

Zielony Konkurs Języka Angielskiego "Recykling, Regeneration, Reuse

Koło Naukowe Pomeranian, Linguists

 

czerwiec 2016r.

 

II miejsce:

Anastazja Sucharska 1a

 

Pawelczyk Dorota

 

 

 

 

 

V Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bez barier"

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa  nr 10 w Słupsku

 

 

 

 

czerwiec 2016r.

 

 

 

 

I miejsce:

Maja Paszke 2b

II miejsce:

Sebastian Rychliński 2b, Jarosław Wichliński 2b

Suszczewicz Maria

 

 

 

 

IV Regionalny Konkurs Fotograficzny "Piękno przyrody naszego regionu"

 

 

Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku

 

 

czerwiec 2016r.

 

III miejsce:

Piotr Tomaszewski 1a

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

III Międzyszkolny Konkurs Woda źródłem życia

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku

 

 

 

 

czerwiec 2016r.

 

 

 

 

II miejsce: Patrycja Szreder 3b, wyróżnienie: Laura Rolniczak 3b, Patrycja Małyska 3b

Pawelczyk Dorota

 

XXV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

 

Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku

czerwiec 2016r.

 

wyróżnienie:

Natalia Błaszkiewicz 2b

Pietrzak Dorota

 

Siedlar Sylwia

 

Stec Zbigniew

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Praw Dziecka "Świat na Tak"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czerwiec 2016r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wyróżnienie drużynowo:

Wiktoria Boratyńska 5a, Karolina Zamczyk 5a, Zuzanna Gosik 3b, Milena Grzybowska 4b, Sara Kasina 4b, Agnieszka Roguska 4a, Nikola Katschke 5b, Iza Zielińska 5a

Pietrzak Dorota

 

Ogólnopolska Olimpiada Germanistyczna

Olimpus Warszawa

 

czerwiec 2016r. dyplom laureata: Filip Rajter 5a

Poźniak Iwona

 

 

III Międzyszkolny Turniej Scrabble

 

Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku

 

czerwiec 2016r.

 

V miejsce:

Paweł Roguski 5a, Adrian Lorenc 5a

Maciaszek Iwona

Międzyszkolny konkurs ortograficzny

 

Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku czerwiec 2016r.

VII miejsce:

Kinga Roszko 3a

Sysojew-Osiński Igor Szachowe Mistrzostwa Miasta Słupska Juniorów IKS ZRYW, Polski Związek Niewidomych czerwiec 2016r.

I miejsce:

Adrian Gołębiowski 6b

III miejsce:

Adam Burak 1b

Sysojew-Osiński Igor

 

XV Integracyjny Turniej Szachowy P-15 IKS ZRYW czerwiec 2016r.

IV miejsce:

Adrian Gołębiowski 6b

Meger Grażyna XII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny Z poprawną polszczyzną na co dzień

OCEH LOGOS SC Jasienica Mazowiecka

 

czerwiec 2016r.

wyróżnienie:

Maja Jabczyńska 5b

Maciaszek Iwona

Międzyszkolny Konkurs dla uczniów klas I

OMNIBUS-wiem wszystko

Szkoła Podstawowa  nr 10

 

 

czerwiec 2017r.

 

wyróżnienie:

Weronika Wietrzykowska-Wikarska 1a

Dziennik elektroniczny

librus logo

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266