20181031 14302331 października na oddziale pediatrycznym odbyły się kolejne zajęcia czytelnicze, które prowadziła pani Magdalena Owczarek - bibliotekarka Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej. Pani Magda czytała kolejne odsłony Koszmarnego Karolka. Tym razem dzieci usłyszały o nocnej wizycie Karolka z klasą w Muzeum. Okazało się jednak, że dzieci wcale nie były zainteresowane nocnym pobytem w Muzeum. Nudziły się bardzo więc Karolek z Damianem postanowili postraszyć dla zabawy swoje koleżanki i opiekujące się dziećmi panie nauczycielki p. Miodzik i p. Kat-Toporska. Dziewczynki również wpadły na ten sam pomysł… Co z tego wynikło dowiecie się sięgając po książkę Francesco Simon „Koszmarny Karolek i wampirozombi”.

Przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych, kiedy obchodzi się w polskiej tradycji Dziady, Zaduszki, czyli nasze, polskie Halloween – nie mogło zabraknąć rozmowy na temat strachów, duchów i duszków. Dzieci samodzielnie wykonały białe duszki, które bardzo się im i ich rodzicom - podobały. Dziękujemy za ciekawe zajęcia czytelnicze i duszki!

Ewa Nowicka, Ewa Tyborczyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266