20180222 122235 Pacjenci oddziałów dziecięcych WSS w Słupsku uczestniczyli w spotkaniu z Bajkowozem. Z wielkim zaciekawieniem i  radością, sami lub z pomocą nauczycieli, odkrywali, co skrywa Bajkowóz i wykonywali wylosowane zadania. Próbowali także poznawać świat osób niedowidzących i niewidomych, by lepiej rozumieć ich ograniczenia czy trudności.

Bawiąc się książką z dziurą mogli rozwinąć swoją wyobraźnię, poczuć się królem czy królową. Także rodzice, zakładając czarodziejski pierścień, określić swój dzisiejszy nastrój. Dla nas radością i zaskoczeniem było, że w zabawie z wędrującymi książkami i eksponatami chętnie uczestniczyli wszyscy pacjenci, począwszy od młodszych dzieci, na gimnazjalistach skończywszy. Także rodzice nie byli obojętni na odkrywanie skarbów Bajkowozu. A jeszcze dużo pozostało do odkrycia…

Ewa Tyborczyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266