6a7 lutego odbyło się spotkanie, w którym wzięli udział rodzice i uczniowie kl. 6a. Na początku uczniowie zaprezentowali osiągnięcia klasy, a później wychowawczyni p. Beata Grądzka przedstawiła prezentację o najważniejszych klasowych wydarzeniach. Następnie odbył się pokaz przygotowanych przez dzieci filmików o bardzo różnorodnej tematyce. Była scenka kabaretowa i instrukcja obsługi kota, filmik przedstawiający jeden dzień z życia yutubera oraz o tym, że pieniądze szczęścia nie dają, a przyjaźń jest najważniejsza. Filmiki były naprawdę zabawne i pouczające. Reżyserzy, aktorzy, kamerzyści włożyli w ich przygotowanie wiele serca i pracy. Nie zabrakło też piosenek. Pierwszą wykonała Zuzia, a kolejną wszystkie dziewczęta. To było naprawdę udane spotkanie!!!

Danuta Milczarek