20190207 183806W czwartek 7 lutego odbyło się pokazowe spotkanie z Rodzicami uczniów klasy 8b, której wychowawcą jest pan Zbigniew Stec. Spotkanie rozpoczął wychowawca klasy, który przywitał przybyłych gości i przedstawił plan zebrania, po czym gospodarze ustawili się do grupowego zdjęcia. Wychowawca krótko opowiedział o sukcesach swoich wychowanków, ich ocenach i frekwencji, a potem gospodarz klasy Maja Jabczyńska przedstawiła najważniejsze informacje o wydarzeniach I semestru. Rodzice mieli możliwość zobaczenia zdjęć m.in. z wycieczki do Warszawy oraz spotkania na lodowisku. Reprezentanci klasy pokazali przybyłym Rodzicom przygotowane przez siebie prezentacje multimedialne dotyczące krajów azjatyckich. Spotkanie upłynęło w ciepłej i serdecznej atmosferze. Obserwatorem spotkania była Katarzyna Sugier

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

20190207 1604477 lutego 2019 odbyło się zebranie pokazowe w klasie 5a. Uczniowie pochwalili się swoimi sukcesami w nauce oraz umiejętnościami... Było stanie na głowie oraz żonglerka. Trzy uzdolnione uczennice zagrały na pianinie swoje popisowe numery. Oprócz tego były skecze słowne i humory z zeszytów szkolnych.

 

 

Karina Krajewska

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

20190206 162803W środę 6 lutego odbyło się pokazowe spotkanie z rodzicami uczniów klasy 1 a, której wychowawcą jest pani Katarzyna Kiersnowska. Spotkanie rozpoczęła wychowawczyni klasy, która przywitała przybyłych gości i przedstawiła cel zebrania. Spotkanie miało na celu pokazanie, jak dzieci bawią się i ćwiczą na edukacji wychowania fizycznego. Wychowawczyni zaproponowała zawody uczniów wraz z rodzicami, którzy chętnie włączyli się do zabawy. Zajęcia rozpoczęły się rozgrzewką. Następnie odbyły się różnego rodzaju konkursy, min. przejście przez hula-hop, slalom między pachołkami, bieg przez płotki, konkursy z piłką, oraz zabawy z elementami czworakowania. Rodzice, wraz z dziećmi spisali się na medal. Wszyscy byli bardzo zaangażowani. Panowała atmosfera współpracy, radości i zabawy.

Ewa Nowicka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

DSC 0919Zebrania podsumowujące pracę w pierwszym semestrze roku szkolnego mają wyjątkowy charakter. Podczas tych spotkań uczniowie mają okazję zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności. Tak też było podczas zebrania w klasie IIIA. Uczniowie recytowali, śpiewali a rodzice z dumą i wzruszeniem oglądali, przygotowaną przez klasę i ich wychowawcę - panią Iwonę Maciaszek, prezentację. Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Później był czas na podsumowanie pracy, postępów oraz na indywidualne rozmowy z wychowawcą.

Iwona Poźniak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

51685684 1522669444529930 1861540578156609536 nUczniowie klasy 7b prezentowali swoje hobby. Mówili o grach komputerowych, ulubionych piosenkarza, wyczynowej jeździe na rowerze, rysowaniu, makijażu i gimnastyce akrobatycznej. Swoje pasje zaprezentowali w prezentacjach multimedialnych wykonanych w programie PowerPoit. Rozmawiali o swoich zainteresowaniach i tym, co najchętniej robią w czasie wolnym. Z wypowiedzi uczniów wynikało, że bardzo wiele czasu wolnego spędzają w świecie wirtualnym, a znacznie mniej w realnym. W uczniowskim pokazie pasji i zainteresowań uczestniczyło trzech obecnych na zebraniu rodziców.

Iwona Poźniak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

20190206 170620W środę 6 lutego w klasie II odbyło się  zebranie pokazowe dla rodziców.  Spotkanie rozpoczęło się od ankiety przygotowanej przez wychowawczynię klasy, Dorotę Pawelczyk, na temat "Co lubi a czego nie lubi moje dziecko". Po wykonaniu zadania, rodzice mogli porównać swoje odpowiedzi  z innymi. Kolejnym punktem spotkania był występ artystyczny, w którym dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz recytatorskie. Występ uświetnił  układ taneczny do  popularnej piosenki  Cleo "W dzień nie szukaj gwiazd". Ogromne brawa za wspaniałe przygotowanie uczniów przez panią Dorotę. 

 

Magdalena Szpadzińska

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

DSCN1047W czwartek 7 lutego odbyło się pokazowe spotkanie z Rodzicami uczniów klasy siódmej, której wychowawcą jest pani Beata Niechwiadowicz. Spotkanie rozpoczęła wychowawczyni klasy, która przywitała przybyłych gości i przedstawiła cel zebrania. Reprezentanci klasy przedstawili przybyłym Rodzicom przygotowany przez siebie krótki program artystyczny. Na początku spotkania wystąpił Aliaksei Pashnik, który zagrał na flecie poprzecznym przepiękny, dynamiczny białoruski utwór „Boliwar”. Następnie uczennice odczytały z serc walentynkowe wiersze. Utwory te przeplatały odśpiewane przez uczniów piosenki:„ Halleluja”, „Kaktus” i piosenkę z filmu „Vaiana Skarb Oceanu” – „Pół kroku stąd”.

DSCN26847 lutego odbyło się zebranie rodziców klasy 5b. Spotkanie miało charakter integracyjny, w czym pomogły przygotowane przez wychowawczynię, panią Agnieszkę Cegłowską-Lepszy, zabawy interakcyjne. Pierwszym zadaniem dla rodziców było odrysowanie na kartce dłoni swojego potomka i napisanie na jej palcach pięciu pozytywnych cech dziecka. Z zadaniem tym rodzice poradzili sobie znakomicie, a dzieci słysząc pod swoim adresem z ust własnych rodziców liczne komplementy, były nieco zawstydzone. Kolejne zadanie miało na celu sprawdzenie czy rodzice znają swoje dzieci na tyle, aby po podaniu kilku cech rozpoznać swoją córkę lub syna. Niektórzy rodzice poznali swoje dzieci po smaku ulubionych lodów, awersji do brukselki lub marzeniu o zostaniu policjantem. Spotkanie zakończyło się obejrzeniem krótkiego filmu na temat pozytywnego motywowania dzieci i pozwalania im na rozwinięcie skrzydeł, co jest nie tylko zadaniem szkoły, ale przede wszystkim rodziców.

Ks. Wojciech Froehlich

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

received 6127644958495016 lutego w klasie IVa odbyło się zebranie pokazowe. Spotkanie rozpoczęto od recytacji wiersza napisanego przez uczniów, następnie przedstawiono sprawozdanie z prowadzonych działań w pierwszym semestrze. Ostatnim punktem było wykonanie z rolek po papierze minionków, które zostały umieszczone na bezludnej wyspie. Praca ta miała zintegrować wszystkich obecnych, zarówno dzieci jak rodziców.

Joanna Michalak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

DSCF42647 lutego o godz. 18.00 odbyło się zebranie pokazowe klasy 8a (wychowawca: pani Sylwia Siedlar). Filip Rajter przygotował prezentację multimedialną na temat Projektu Programu Erasmus+, realizowanego przez naszą placówkę. To już szósty projekt międzynarodowej współpracy szkół. Wiktoria Boratyńska, z dużym zaangażowaniem opowiadała zgromadzonym o wrażeniach z wycieczki do Warszawy, która miała miejsce w grudniu ubiegłego roku. W programie nie zabrakło zwiedzania: Zamku Królewskiego, Starego Miasta, Muzeum Powstania Warszawskiego, grobu księdza Jerzego Popiełuszki oraz Królewskich Łazienek. Karolina Zamczyk wypowiedziała się na temat najważniejszych wydarzeń z życia klasy. Prezentacja Adriana Lorenca miała na celu zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego w trakcie wypoczynku zimowego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Dorota Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

20190206 180626 resizedW czwartek 6 lutego odbyło się zebranie pokazowe w klasie IV b. Wychowawczyni klasy pani Danuta Nowakowska, powitała przybyłych rodziców i zaprosiła swoich wychowanków do prezentacji. Rodzice czwartoklasistów mogli usłyszeć: kolędy śpiewane w języku niemieckim, wiersze, prezentację o łańcuchu pokarmowym. Pani Danuta uczy matematyki, nie zabrakło więc pokazu o kątach. Wprowadzono nas także w świat iluzji i znikających piłeczek. Wszyscy rodzice przeszli  szybki kurs origami i nauczyli się robić z papieru zajączka. Na zakończenie wychowawczyni przedstawiła zebranym pokaz multimedialny o życiu klasy w I semestrze. Myślę, że rodzice mogą być dumni ze swoich pociech. Brawo dla IV b i pani Danuty Nowakowskiej.

Artur Bojkowski

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

synergia logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266