512 maja 2019r. przypada Święto wszystkich Pielęgniarek i Położnych.  Pielęgniarka jest najbliżej chorego a praca jaką wykonuje wymaga od Niej wyjątkowego poświęcenia i oddania. To ona wie, jak pomóc choremu dziecku w przeżywaniu zaistniałej choroby, rozłąki z najbliższymi, jak go pocieszyć, ukoić ból, czy zrozumieć dlaczego jest w szpitalu.

Doceniając wkład wszystkich Pielęgniarek w codzienną pomoc nad małymi i większymi pacjentami, ich chęć niesienia pomocy i troskę jaką okazują chorym dzieciom i ich rodzicom każdego dnia, wręczaliśmy wszystkim pielęgniarkom na trzech oddziałach dziecięcych: pediatrii, chirurgii dla dzieci i otolaryngologii okolicznościowe laurki. Życzenia składały nauczycielki: Ewa Nowicka, Małgorzata Somionka i Ewa Tyborczyk.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266