Fizyka to trudny przedmiot. Złożone koncepcje i równania matematyczne wystarczą, aby przyprawić każdego o ból głowy. Jednak Ci, którzy decydują sie poświęcić jej swoją uwagę z czasem odkrywają jak fascynującą i satysfakcjonującą dyscypliną potrafi być fizyka. Z radością informujemy o sukcesie ucznia z klasy 8b- Jarosława Wichlińskiego, który został Laureatem II miejsca  Wojewódzkiego Konkursu "Mała Olimpiada Fizyczna Tesla 2022" organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza  w Słupsku. Jarosław, oprócz atrakcyjnych nagród rzeczowych, zdobył imienne zaproszenie do grona uczniów "Mickiewicza". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!

                                                                                                                                                                         Agata Kolatowicz

20220520 143243