koszykowka25 października zostały rozegrane zawody w koszykówce 3×3 chłopców klas 7 i 8 w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Turniej przeprowadzono na boisku zewnętrznym SP8. Do gry przystąpiło 13 zespołów ze słupskich szkół. Dziewiątkę reprezentowali: Krystian Ciepliński, Kacper Taczała, Stanisław Wójtowicz, Jakub Nowak. Koszykówka 3×3 to dyscyplina, która w tym roku pierwszy raz pojawiła się na Igrzyskach Olimpijskich. Gra na jeden kosz, jest bardziej dynamiczna i bardzo widowiskowa. Mimo wielu drużyn, zawody przebiegły bardzo sprawnie (rozgrywaliśmy jednocześnie 4 mecze na całym obiekcie). Niestety wylosowaliśmy "grupę śmierci", więc miejsca medalowe były poza naszym zasięgiem. Nasi koszykarze jednak dzielnie walczyli pod koszem. Brawa dla nich za waleczną grę. Opiekunem grupy był pan Artur Bojkowski.