W dniu 02.10.2020r w naszej szkole odbył się X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W dniu 28.09.2020r. cała szkoła została ozdobionaplakatamiinformacyjnymi, że nasza szkoła została zgłoszona do Akcji X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia oraz zagatkami matematycznymidotyczącymi Tabliczki Mnożenia. Był to okres w którym przypominaliśmy sobie tabliczkę mnożenia. W pomocy ozdobieniu szkoły zangażowały się klasy 5 i 6 naszej szkoły. Konkurs ze znajomości tabliczki mnożenia został przeprowadzonyna lekcjach matematykize względu Covit-19. Został też poraz pierwszy przeprowadzony Konkurs Internetowy Matematyczno-Logiczny ARCYMISTRZ MNOŻENIA  i egzamin online z tabliczki mnożenia na lekcjach informatyki. Egzaminatorami byli uczniowie z klasy 6 i 8. Każdy uczeń i pracownik szkoły zdając egzamin dostał dyplom i słodki upominek. Koordynatorem Akcji X Światowego Dnia Tabliczki Mnożeniaw naszej szkole jest Anna Piechowska.

Anna Piechowska