20191106 1240546 listopada klasa 6b miała okazję zwiedzić siłownię "Fit Garaż". Pod opieką trenera uczniowie jeździli na rowerkach stacjonarnych w sali, gdzie odbywają się zajęcia pt. "Indoor Cykling" oraz biegali na bieżniach napędzanych ruchem własnych mięśni, w sali do zajęć pt. "Active Walk". W dużej sali do "CrossFitu" mieli okazję wspinać się po linach i wypróbować piłki lekarskie. Następnie pan Adam zaproponował dzieciom serię ćwiczeń, po których wszyscy padali z nóg. W drodze powrotnej za to humory dopisywały, a wszystko dzięki uwolnionym podczas treningu endorfinom. Sport to szczęście w czystej postaci - pamiętajmy o tym każdego dnia!

Zajęcia odbyły się w ramach innowacji pedagogicznej "Moje zdrowie - moja siła, wielka moc".

Agnieszka Cegłowska-Lepszy