316 listopada 2019 r. uczniowie klasy 2, 3 i 4 pod opieką p. Ewy Nowickiej i p. Małgorzaty Somionki uczestniczyli w XXXIV RAJDZIE NOCNYM organizowanym przez Klub Turystyki Pieszej „Mikołajek”. Spacerowaliśmy trasą T2 „Szkolną”, która przebiegała rekreacyjnymi alejkami Lasku Północnego. Zakończyliśmy ją na skraju lasu, gdzie przy ognisku mogliśmy się ogrzać i upiec kiełbaski. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe znaczki, a także mogli wziąć udział w konkursach: „Świetlik” – świecące przebranie, „Lampion” – najoryginalniejsze oświetlenie, „Hurma” – najliczniejsza szkoła.  Gratulujemy uczniom: Hani Pieśli, Ewie Ponczkowskiej, Pawłowi Burda, Lenie Kieruzal, Tomkowi Puchalskiemu, którzy w konkursie „Świetlik” zajęli ex aequo III miejsce. Pozostali uczniowie ubrani w światełka otrzymali wyróżnienie: Alicja Wasilewska, Kordian Wójtowicz, Oskar Królak, Sandra Królak, Patryk Wauter.

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom – Panom: Sebastianowi Burda, Arturowi Mróz, Mariuszowi Pieśli, Tomaszowi Ponczkowskiemu, Grzegorzowi Puchalskiemu oraz Pani Monice, którzy czynnie towarzyszyli nam w wędrówce i powrocie do domu.

Małgorzata Somionka