Pczytamy z dobra energiaod takim hasłem 03.12.2019r. na Oddziale Pediatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku czytał dzieciom aktor Nowego Teatru – p. Dominik Nowak. Aktor odczytał fragment książki o przygodach wesołych postaci z serii „Muminki”. Opowiadał on o Teatrze, spektaklach, pracy aktora. Podczas spotkania odbyły się krótkie rozmowy z małymi pacjentami i ich opiekunami. Na koniec tego radosnego spotkania było wspólne zdjęcie z aktorem a każdy uczesnik otrzymał od aktora duży, niebieski balon. Szkoda, że nie wszystkie dzieci z przyczyn zdrowotnych mogły uczestniczyć w spotkaniu.

Czytamy z DOBRĄ energią  to projekt realizowany przez Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku we współpracy z firmą ENGIE EC Słupsk Sp. z o.o. Czytania odbywają się w kawiarniach, restauracjach, parkach i innych miejscach Słupska.

Dziękujemy za niespodziewane, bo niezapowiedziane spotkanie i liczymy na dalszą współpracę.

Małgorzata Somionka, Ewa Tyborczyk