20190117 131902 HDR resizedW tym roku po raz kolejny uczniowie słupskich szkół mogą bezpłatnie korzystać z  lodowiska pod ratuszem. W ramach lekcji wychowania fizycznego chłopcy z klas: IV,V,VI,  uczyli się i doskonalili umiejętność jazdy na łyżwach w styczniu. Mniej zaawansowani w sztuce jazdy mogli ślizgać się trzymając  pingwinka. Jazda na łyżwach  to zawsze super zabawa. Uczniowie lubią tę formę rekreacji , w której można się zintegrować . W myśl zasady : „jak się nie wywrócisz, to się nie nauczysz”, nie przejmowaliśmy się upadkami. Trochę zmarznięci, ale weseli wracaliśmy zawsze do szkoły.  Ruch na zewnątrz o każdej porze roku jest niezbędny dla zdrowego rozwoju dzieci. Polecam łyżwy każdemu - korzystajcie póki można.

Artur Bojkowski