potyczki5 czerwca 2019 roku w naszej Szkole, odbyły się Potyczki Sportowe Przedszkolaków, organizowane przez: p. Katarzynę Kiersnowską i p. Artura Bojkowskiego. Oprawą muzyczną i fotograficzną zajął się p. Jacek Bochenek. Rywalizacja dzieci z Przedszkola nr 5 i Przedszkola nr 6, przebiegała w sympatycznej i wesołej atmosferze. Przedszkolaki miały przed sobą różnorodne konkurencje sportowe, w których musiały wykazać się szybkością i wytrzymałością. Wszyscy byli wygranymi. Dzieci na koniec otrzymały dyplomy i piękne puchary wręczone przez p. dyrektora Pawła Dajera. Również były zaprezentowane stroje sportowe. Na zakończenie zawodnicy i kibice wzmocnili się słodkim poczęstunkiem.

Katarzyna Kiersnowska, Artur Bojkowski

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

 

Dziennik elektroniczny

synergia logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266