pan zaba15 czerwca Rada Rodziców SP 9 ufundowała wyjście do kina „Rejs” 89 uczniom z klas I-VI, którzy mieli opłacone składki na RR.

Film „Pan Żaba” toobyczajowa historia z wątkiem fantastycznym, nawiązująca do wrażliwości i bogatej wyobraźni dziecka, która ma wszelkie cechy spokojnego i pogodnego filmu. Jest to kino familijne, którego akcja rozgrywa się w małej holenderskiej podstawówce opowiadające o siedmioletniej dziewczynce i jej nauczycielu, panu od biologii, który na każde wspomnienie o żabach zamienia się w zielonego płaza, natomiast nowy dyrektor szkoły zamieniał się w bociana.

Zabawna opowieść, ciepła i nieskomplikowana była dla dzieci przyjemną rozrywką. Uczniowie emocjonalnie reagowali na przemiany żaby oraz bociana.

W imieniu wszystkich dzieci dziękujemy paniom z Rady Rodziców za inicjatywę oraz mile spędzony czas.

Brygida Skolarus