1016 czerwca 2017 w Szkole Podstawowej nr 9 w Słupsku odbyły się coroczne Potyczki Sportowe Przedszkolaków. Do rywalizacji sportowej przystąpiło Przedszkole nr 6 i Przedszkole nr 5. Dzieci rywalizowały o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9. Konkurencje były zabawne, miały na celu zachęcić dzieci do uprawiania sportu. Zawody rozpoczęły sie rozgrzewką poprowadzoną przez panią M. A. Kujawską-Kożuchowską wraz z dziewczynkami z klasy 5 b (Michaliną Kołosowską i Iloną Wasielewską). Konkurencje sportowe przeprowadzał pan Artur Bojkowski z pomocą Mai Ostaszewskiej z klasy 5 a. Rywalizacja zakończyła sie remisem obu grup przedszkolnych. Dzieci wracały z pucharami do swoich przedszkoli. Nagrody wręczał dyrektor naszej Szkoły pan Paweł Dajer. Prowadzenie imprezy - Marzena A. Kujawska-Kożuchowska i Artur Bojkowski, nagłośnienie -  Jacek Bochenek.

Marzena A. Kujawska-Kożuchowska