DSCF273826 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Okularów Przeciwsłonecznych. Tym pomysłem chcieliśmy przywołać lato, które zbliża się do nas wielkimi krokami. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele chętnie uczestniczyli w zabawie i z wielką ochotą prezentowali różne rodzaje okularów. Na szkolnym korytarzu mogliśmy podziwiać okulary przeciwsłoneczne z bohaterami bajek czy okulary pikselowe nawiązujące do grafiki znanej gry. Ciekawe zdjęcia przesłała nam klasa 2a (wychowawca: pani Jolanta Suszczewicz), która przygotowała specjalny pokaz mody w okularach i wesoło bawiła się przed budynkiem szkoły.

Okulary przeciwsłoneczne to modny i przydatny gadżet, dzięki któremu chronimy oczy przed działaniem promieni UV.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim za aktywny udział w akcji.

Dorota Pietrzak