IMG 285423 marca 2017 r. uczniowie klasy 2a Anastazja Sucharska, Franciszek Kujawa, Konrad Molicki wzięli udział w spotkaniu edukacyjnym w ramach projektu „Gdzie mieszkają pieniądze”.

Uczestników przywitała pani prezydent Krystyna Danilecka - Wojewódzka oraz dyrektor PKO Bp pan Marek Szerszenowicz.

Bardzo interesująca prezentację na temat oszczędzania zaprezentował pan Janusz Kowalczyk - Makler Giełdy Papierów Wartościowych, obecnie Dyrektor PKO TFI S.A.

Dzieci wzięły udział w "Mini Olimpiadzie" w skład której wchodziło układanie puzzli , rozwiązywanie krzyżówek oraz kalambury. Po bardzo pracowitym spotkaniu zaproszono uczestników na poczęstunek.

Na koniec spotkania nastąpiło podsumowanie wyników "Mini Olimpiady ". Nasza szkoła zdobyła 7 miejsce na 10 uczestniczących.  Nadmienić należy, że w spotkaniu brali udział uczniowie klas 4, natomiast naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych małych biznesmenów i gratulujemy!!!

Jolanta Suszczewicz

Zapraszamy do obejrzenia zdjeć