IMG 274617 marca 2017r. uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami uczestniczyli w spektaklu Teatru Muzycznego Forte „Dzwonnik z Notre Dame”.

Jest to piękna opowieść o garbatym Quasimodo, który pokonuje swój lęk przed otoczeniem, przełamując barierę samotności i odrzucenia. To historia o miłości, tęsknocie i możliwości odwrócenia złego losu. Spektakl przepełniony był wspaniałymi piosenkami z przepiękną muzyką. Dodatkowo wzbogacony efektami i projekcjami multimedialnymi oraz grą świateł. Wiele momentów zachęcało dzieci do wspólnej zabawy i angażowało w tok nieprzewidzianych wydarzeń na scenie. Fabuła spektaklu skłoniła naszych uczniów do przemyśleń i refleksji, że innych powinniśmy cenić i kochać za to, co mają w głębi duszy i w sercu. Nie wytykać inności, nie wydawać osądów po tym, jak ktoś wygląda lub jak się ubiera.

Dorota Pawelczyk