20161221 123021Słupskie lodowisko pod ratuszem cieszy się dużą popularnością. Do godziny 14 mogą z niego korzystać bezpłatnie zorganizowane grupy szkolne. W ramach lekcji wychowania fizycznego dwa razy wybrałem się z chłopcami klas IV i VI. Uczniom bardzo podoba się taka forma aktywności. Na profesjonalnie przygotowanym lodowisku mogli uczyć się i doskonalić swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Sztuka ta lepiej wychodziła tym, którzy jeżdżą też na łyżworolkach. W tym roku organizatorzy kupili nowe, wygodniejsze łyżwy, przez co jazda jest bardziej komfortowa. Zadbano także o ogrzewane pomieszczenie do zmiany obuwia. Brawa dla włodarzy miasta za dobrą inicjatywę. W drodze powrotnej wszyscy podziwialiśmy  piękny mural na ul. Starzyńskiego.

Artur Bojkowski