KIMG 9016lasa 2a w ostatni dzień przed świętami Bożego Narodzenia doświadczyła dużo radości. Pani Agnieszka z Ceramikarni przywiozła długo oczekiwane Anioły, które dzieci robiły na 2 kolejnych warsztatach. Same się dziwiły, że po wypaleniu w piecu w temperaturze około 800 stopni tak pięknie wyglądają. Następnie dziewczynki przygotowywały razem z rodzicami Wieczerzę Wigilijną, a chłopcy bawili się na dywanie interaktywnym . Następnie była zamiana, chłopcy kończyli przygotowania do Wigilii a dziewczynki mogły poskakać na dywanie interaktywnym. Zabawy było co niemiara. Następnie razem z księdzem Wojciechem, rodzicami wspólnie zasiedliśmy do Wigilii. Mam nadzieję, że na długo w pamięci dzieci zostanie ten dzień. Wszystkim życzymy Wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

Maria Jolanta Suszczewicz