IMG 20161215 11433815 grudnia w Urzędzie Miejskim w Słupsku odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom wyróżnionym w konkursie propagującym humanitarne postawy wobec zwierząt „Bądź ich stróżem, a nie katem –zostań dzikich zwierząt bratem”. Nagrody otrzymali uczniowie klasy IIIbKamil Jarząb i Emil Leśkiewicz. Celem konkursu było zwrócenie uwagi dzieci na działania człowieka powodujące cierpienie dzikich zwierząt oraz znalezienie możliwości przeciwdziałania. Organizatorem konkursu była Fundacja Dziki Azyl-Centrum Pomocy dla Jeży i Dzikich Zwierząt w Słupsku. Wyróżnione prace będą wykorzystywane w celu promocji przeciwdziałania przemocy wobec dzikich zwierząt. Chłopcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dorota Pawelczyk