rajd mikolajkowy3 grudnia 2016 r. uczniowie kl. 3 a pod opieką p. Małgorzaty Somionki, p. Ewy Tyborczyk i p. Anny Raczyńskiej uczestniczyli w Rajdzie Mikołajkowym zorganizowanym przez PTTK. Wędrowaliśmy urokliwymi ścieżkami Lasku Południowego do Parku im. Józefa Trendla. Podczas wędrówki odbyło się spotkanie z pomocnikami św. Mikołaja, którzy wręczyli każdemu uczestnikowi prezent!!! Słodki upominek, kolorowanka lub kredki, znaczek rajdowy oraz wspólne zdjęcie z pomocnikiem św. Mikołaja dostarczyły turystom dużo radości. Nasza szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom za udział w rajdzie. Spacer zakończył się ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Cieszymy się, że mogliśmy być razem oraz miło i aktywnie spędzić sobotnie przedpołudnie. Pogoda i humory dopisały nam na medal. Dziękujemy rodzicom: p. Annie Raczyńskiej, p. Ireneuszowi Krzyżankowi i p. Robertowi Taczale za przewiezienie nas spod szkoły do punktu zbiórki przy ul. Gdyńskiej i z powrotem.

Małgorzata Somionka