rajd nocny19 listopada 2016 r. uczniowie klasy 3a pod opieką swojej wychowawczyni p. Małgorzaty Somionki i mamy Ariany uczestniczyli w RAJDZIE NOCNYM zorganizowanym przez PTTK – Słupsk. Każdy z nas przygotował świecącą ozdobę – światełko przypięte do czapki lub kurtki. Wyglądem przypominaliśmy chodzące lampy, co robiło niesamowite wrażenia tym bardziej, że wieczór był bardzo ciemny. W rajdzie uczestniczyli również członkowie szkolnego koła turystycznego pod opieką p. Dagmary Grajczak i p. Moniki Sucharskiej oraz członkowie koła europejskiego wraz z opiekunem p. Beata Grądzką. Nasza trasa wiodła wzdłuż drogi między działkami przy ul. Gdańskiej. Było dużo śmiechu i trochę strachu. Momentami brnęliśmy po błocie i kałużach do miejsca, gdzie przygotowane było ognisko. Zjedliśmy upieczone przez siebie kiełbaski. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy znaczek oraz opaskę odblaskową. To była wspaniała przygoda.

Małgorzata Somionka