712.10.2016 r. uczniowie klasy 3a (uczestnicy koła dziennikarskiego i regionalnego) pod opieką p. Małgorzaty Somionki i p. Ewy Tyborczyk odwiedzili słupską redakcję „Głosu Pomorza”. Z bliska przyglądali się odpowiedzialnej pracy dziennikarzy. Pan Daniel, odpowiedzialny za umieszczanie w dzienniku informacji dotyczących wydarzeń kulturalnych, przedstawił też dziennikarzy i pracowników z działu promocji, składu i biura ogłoszeń. Pani Kasia z działu promocji podarowała kolorowanki. Dzieci miały możliwość zadawania pytań. Na koniec wykonano pamiątkowe zdjęcie, które zostanie opublikowane w „Głosie”.  W drodze do redakcji podziwialiśmy niektóre osobliwości Słupska: pomniki, zabytki i most Kowalski.

Małgorzata Somionka