IMG 20190311 15511911 marca uczniowie klasy Ia i IIa pod opieką p. Katarzyny Kiersnowskiej i p. Doroty Pawelczyk wybrali się do Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” na spektakl pt. „Opowieści z naszego dzieciństwa” Teatru Artenes z Wrocławia. Spektakl przygotowany został z myślą o przypomnieniu baśni, niosących pozytywne i ponadczasowe przesłania. Narratorem opowieści „Szczęśliwa rodzina”, „Świniopas”, „Krzesiwo” jest Ole Zmruż-oczko. Każda z baśni niesie morał, naukę aktualną i dziś. W spektaklu wykorzystano piękne piosenki, śpiewane przez bohaterów poszczególnych baśni. Nie zabrakło też wątków humorystycznych. Dzieci z zapartym tchem i uśmiechem na twarzy śledziły losy poszczególnych bohaterów.