Ogłoszenie wyników konkursu "Gdzie niebo dotyka morza" w Szkole Podstawowej nr 9 im. kmdra por. St. Hryniewieckiego w Słupsku

Szanowna społeczności szkolna!

Z wielką radością ogłaszamy wyniki konkursu "Gdzie niebo dotyka morza". Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Wasze prace były niezwykle inspirujące!  Jury konkursowe przeanalizowało wszystkie zgłoszenia i dokonało trudnego wyboru. Teraz nadszedł czas, aby poznać zwycięzców:

I miejsce zdobywa praca pt. "Gdzie niebo dotyka morza" autorstwa Zuzanny Muzyki  ze Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Słupsku.

Gratulacje, Zuzanno!

II miejsce zajmuje praca pt. "Dotyk zachodzącego słońca" autorstwa Maksymiliana Dobosza ze Szkoły Podstawowej w Kobylnicy.

Brawo, Maksymilian!

III miejsce przypadło pracy pt. "Mój Bałtyk" autorstwa Jana Pluto-Prondzińskiego ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku.

Gratulujemy, Janie!

Dodatkowo, chcielibyśmy wyróżnić prace pozostałych uczestników: Kuby Szydłowskiego z SP9 w Słupsku i Igora Kobylińskiego z ZSP w Smołdzinie. Wasze wkłady były niezwykle wartościowe i cieszymy się, że wzięliście udział w konkursie.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i kreatywność. Pragniemy także podziękować nauczycielom i rodzicom za wsparcie i zachętę.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w artystycznym rozwoju!

PRACE LAUREATÓW