24 lutego 2022r nasza szkoła wzięła udział w feriach zimowych organizowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku. Odbyły się tam pogadanki na temat bezpieczeństwa ,,Zasady korzystania z hulajnóg elektrycznych, urządzeń transportu osobistego, urządzeń wspomagających ruch – wybrane zmiany w przepisach ruchu drogowego od 20 maja 2021r. Obejrzeliśmy film pt.,,Miasteczko Ruchu Drogowego”. Uczniowie mieli okazje pojeździć w miasteczku ruchu drogowego na rowerach i zobaczyć jak funkcjonuje człowiek po alkoholu i narkotykach- gogli (okulary). Nasi uczniowie otrzymali opaski odblaskowe. Oraz tego dnia obchodziliśmy ,,Tłusty czwartek” i pani Ania poczęstowała wszystkich pączkiem. Uczniowie uczestniczący w feriach zimowych: Jan Mróz kl.4a, Nataniel Stolarczyk kl.4a, Magdalena Pinkert 6a i Dominkika Rekonwald kl.6a. Opiekunem była pani Anna Piechowska.

IMG 20220224 104309