Dnia 2.02.2022 w klasie 7 A odbyło się zebranie otwarte, które poprowadził p. Igor Sysojew – Osiński pełniący obowiązki wychowawcy . Na początku zebrania, nastąpiło powitanie rodziców. Następnie Pan Igor, dokonał krótkiego podsumowania pracy uczniów klasy w pierwszym semestrze, chwaląc uczniów o najwyższej frekwencji oraz tych, którym udało się osiągnąć bardzo dobre wyniki edukacyjne. Pochwał wystarczyło dla wszystkich uczniów klasy za współpracę oraz organizację imprez okolicznościowych będących ważnym elementem życia klasy.

W trakcie zebrania zaprezentowano przygotowaną przez uczniów we współpracy z wychowawcą prezentację. Zadaniem każdego ucznia było przygotowanie krótkiego filmiku na temat swojego hobby i zainteresowań. Uczniowie wykonali pracę plastyczną mówiącą o ich zainteresowaniach i mocnych stronach, o których także opowiadali w trakcie stworzonej prezentacji. Oprawą muzyczną prezentacji była piosenka M. Grechuty:”Dni, których nie znamy”. Nawiązując do słów piosenki życzymy uczniom klasy 7A wielu pozytywnych dni i chwil w drugim semestrze ze szczyptą motywacji do zdobywania nowych umiejętności i kompetencji oraz podejmowania wyzwań dni, których jeszcze nie znamy.

Monika Jas7a zeb