IMG 20191214 2145046 grudnia klasy Ia, IIa, IIIa pod opieką p. Iwony Maciaszek, p. Katarzyny Kiersnowskiej i p. Doroty Pawelczyk wybrały się do Multikina na film pt. „Kraina Lodu 2”. Dzieci z zapartym tchem obejrzały drugą część niezwykle popularnej animowanej baśni Disneya, która na pewno zostanie im w pamięci na długo. Tym razem na bohaterów czekały zupełnie nowe przygody. Królowa Elsa postanawia ruszyć za tajemniczym głosem, by poznać prawdę o sobie oraz przeszłości i uratować miasto, któremu zagrażają duchy puszczy. Oczywiście w wyprawie pomagają jej wierni przyjaciele. Tak rozpoczyna się wielka przygoda bohaterów, podczas której muszą walczyć z własnymi słabościami. Wygląd puszczy, jej magicznych mieszkańców czy też żywiołów tam występujących, piękne utwory oraz dobry humor tworzą wspaniałą całość. Po pełnym radości i wzruszeń seansie dzieci szczęśliwe wróciły do szkoły, gdzie czekały upominki, które przyniósł im  św. Mikołaj. DZIĘKUJEMY MIKOŁAJU.

D. Pawelczyk, I. Maciaszek, K. Kiersnowska