20191203 114559W dniu 3 grudnia 2019 klasa 2a uczestniczyła w Międzyszkolnym turnieju sportowym  „Z Mikołajem na start“ w SP-4. W rozgrywkach uczestniczyły drużyny 10- osobowe  ze swoimi kibicami kilku słupskich szkół.  Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało jury w skład którego wchodzili nauczyciele poszczególnych szkół oraz przybyłych gości. Celem imprezy było rozwijanie talentów sportowych uczniów, propagowanie zasad zdrowej rywalizacji „fair play“, wdrażanie dzieci do uprawiania sportu oraz integracja uczniów. Drużyny brały udział  w konkurencjach sportowych, tematycznie związanych z Mikołajem i zimą oraz jednej zagadki.  Dzieci  wykazały się zwinnością, szybkością, zręcznością oraz skocznością. Wszyscy dobrze się bawili.  Na koniec turnieju wystąpiły śnieżynki  ze szkoły SP 4. Wspaniała zabawa zakończyła się wręczeniem dyplomów i  wspaniałych upominków.

Katarzyna Kiersnowska