KIERMASZ STAREJ KSIĄŻKI – odbywa się cały rok szkolny. A w czasie Festynu Rodzinnego w czerwcu cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem uczniów i rodziców. Można wówczas zaopatrzyć się w podręczniki, książki, bajki, używane gry na płytach CD i DVD.

KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI – odbywać się będzie w listopadzie w bibliotece szkolnej. Wtedy będzie można nabyć książki o tematyce historycznej, przyrodniczej, kulinarnej, językowej, popularnonaukowej, obyczajowej, a także książki dla najmłodszych.

PASOWANIE NA CZYTELNIKA – zawsze pod koniec I semestru – uroczystość ta jest stałą imprezą biblioteki, kiedy najmłodsi uczniowie znają cały alfabet i umieją dobrze czytać. Od tego czasu pierwszoklasiści będą mogli samodzielnie wypożyczać książki na swoja kartę czytelnika.

WYSTAWY – są eksponowane w wypożyczalni, natomiast gazetki na tablicach informacyjnych biblioteki, na korytarzu. Dotyczą wielkich ludzi, rocznic literackich, wydarzeń historycznych i współczesnych, problemów dzieci i młodzieży. Są bardzo skutecznym i ciekawym sposobem zachęcania do czytania.

Dziennik elektroniczny

librus logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266