20151105 1146555 listopada 2015 r. w klasie 3 B odbyła się pogadanka pt. Zdrowy styl życia. Zajęcia przygotowały:p. pielęgniarka Mariola Witkowska wraz ze studentkami III roku: Zuzanną Maroń i KingąKalatą. Dzieci dowiedziały się co jest zdrowe dla naszego organizmu, ile posiłków należy spożywać w ciągu dnia, jakie warzywa i owoce należy jeść, by być zdrowym. Przypomniały, że w naszym jadłospisie powinny być: woda, soki oraz kasze i ryż. Rozmawiały o tym, że bardzo ważne jest uprawianie sportu np. bieganie, codzienna gimnastyka, spacery na świeżym powietrzu.  Uczniowie odpowiadali na pytania, rozwiązywali krzyżówki. Na koniec pogadanki dzieci otrzymały upominki w postaci kolorowych folderów, propagujących zdrowy styl życia oraz naklejki związane ze zdrowiem.

Katarzyna Kiersnowska