IMG 20160611 140231 1280x719W sobotę 11.06.2016r. odbyły się Szachowe Mistrzostwa Miasta  Słupska Juniorów.

Organizatorem turnieju był Integracyjny Klub Sportowy Zryw w Słupsku. W turnieju wzięło udział 27 zawodników ze szkół podstawowych w Słupsku (SP 2, SP 5, SP 8, SP 9, SP Ziarno), Ustce (SP 1, SP 2, SP Adventure) i z SP z Włynkówka. Każdy z uczniów rozegrał po 7 partii systemem szwajcarskim z czasem po 10 minut na zawodnika. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Adam Burak kl. Ib, Kacper Fecko kl. IIb oraz Adrian Gołębiowski kl. VIb – przygotowanych przez p. Igora Sysojewa–Osińskiego oraz p. Zbigniewa Steca. Wszyscy uczniowie otrzymali od organizatorów  drobne upominki.  Adrian Gołębiowski zajął I miejsceAdam Burak  III miejsce jako laureaci w swoim roczniku. Najlepszym gratulujemy sukcesów i zapraszamy na kolejny turniej!

Igor Sysojew-Osiński

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE