IMG 00125 czerwca 2016 r. na „Stawie Łabędzim” w Słupsku odbyła się Słupska Olimpiada Młodzieży w Wędkarstwie Spławikowym. Organizatorem był Polski Związek Wędkarski w Słupsku. Do udziału w olimpiadzie zostały zgłoszone przez opiekuna szkolnego  koła wędkarskiego „Wielka Ryba”, p. Igora Sysojewa–Osińskiego,  dwie drużyny składające się z miłośników wędkarstwa. Najlepszą zawodniczką z naszej Szkoły okazała się Wiktoria Boratyńska z klasy 5a następnie Kacper Kalita 5b, Kordian Matusiak 5a, Adrian Gołębiowski 6b, Michał Sikorski 5a, Adrian Lorenc 5a.

Zawodnicy zdobyli dla szkoły puchar za III miejsce drużynowo oraz  dyplomy za  indywidualne osiągnięcia. Wszystkim serdecznie gratulujemy, a ich rodzicom z całego serca dziękujemy za pomoc i wsparcie w trakcie przygotowań i samych zawodów. Zachęcamy wszystkich miłośników do uczestnictwa w kole wędkarskim i odkrywania swoich pasji i talentów.

Igor Sysojew-Osiński