Czytelnictwo II semestr 1 1

Biblioteka szkolna informuje, że w II semestrze roku szkolnego 2015/16 najlepiej: w kategorii klas 1 – 3 czytały klasy: 1 miejsce – 2b, 2 miejsce – 2a, 3 miejsce – 1a, w kategorii klas 4 – 6: 1 miejsce – 5a, 2 miejsce – 4a, 3 miejsce – 4b. Natomiast wzorowymi czytelnikami w tym półroczu w kategorii klas 1 – 3 okazali się: Maja Rusek – 1a, Maja Grembowicz – 1b, Aneta Krupińska – 2a, Kacper Fecko – 2b, Kępska Karolina – 3a, Wiktoria Piotrowska – 3b. Natomiast w kategorii klas 4 – 6 wzorowymi czytelnikami są: Dagmara Podgórska – 4a, Wanesa Rzepka – 4b, Małgorzata Marach – 5a, Klaudia Kozłowska – 5b, Wiktoria Wojdasiewicz – 6a, Natalia Czarniak – 6b. Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wielu niezmiernie pasjonujących chwil podczas obcowania z książką.

Grażyna Meger