Foto 01Zgodnie z Regulaminem Biblioteki Szkolnej przypominamy o obowiązku zwrotu wypożyczonych książek (w tym również bezpłatnych podręczników, które powinny być oddane wychowawcom klas) wypożyczonych w roku szkolnym 2015/2016. Czekamy na nie w bibliotece od dnia 15 czerwca 2016 r. Po tym czasie zbiory biblioteczne będą udostępniane tylko w czytelni oraz na zajęcia lekcyjne. Jednocześnie zachęcamy Was do czytania książek w czasie wakacji. Biblioteka szkolna, co prawda będzie nieczynna, ale zawsze możecie skorzystać z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku. Dobra książka uprzyjemni Wam niejeden wieczór lub pochmurny dzień, a przeczytanie kilku lektur z pewnością "zaprocentuje" w czasie nowego roku szkolnego.

Grażyna Meger