DSCF20736 czerwca odbyło się podsumowanie akcji Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych z Gdyni - Pomóż i Ty. W tym roku pomagaliśmy dzieciom z nieuleczalną chorobą wzroku i zaburzeniami w postrzeganiu świata. Zbiórka środków na ten cel odbywała się przez rozprowadzanie przez członków Samorządu Uczniowskiego cegiełek w postaci zakładek. Dla najbardziej zaangażowanych uczniów przedstawiciele SU przygotowali pamiątkowe dyplomy. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Natalia Kobylińska, Amelia Rynkiewicz-Kuka, Ariana Raczyńska z klasy 2a (wychowawca: p. Zbigniew Bednarczyk), Iza Zielińska z klasy 5a (wychowawca: p. Sylwia Siedlar). Kolejny raz udowodniliśmy, że razem możemy dokonać rzeczy niezwykłych, wkraczając w świat ogromnych wartości, jakimi są otwartość na drugiego człowieka, życzliwość, a przede wszystkim dobroć.

Dorota Pietrzak