20160601 1036541 czerwca 2016 roku klasy 1 - 3 wzięły udział w imprezie z okazji Dnia Dziecka organizowanej przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku. W czasie tego wydarzenia, które odbywało się na tarasie MCK – u, dzieci malowały na sztalugach, rysowały kredą, budowały miasta i roboty z kartonów, uczestniczyły wraz z animatorem w zabawach aktorskich, skakały na skakankach, hula hopach. Brały udział w zabawie poszukiwania dźwięków z użyciem instrumentów niekonwencjonalnych. Głównym punktem programu były występy na dziecięcej scenie MCK –u. Uczniowie śpiewali, przygotowane wcześniej z wychowawczyniami, szanty. Nasi Milusińscy dostali słodkie upominki od organizatorów imprezy, a także nagrody ufundowane przez Radę Rodziców z SP-9. Po wesołej zabawie niektóre z klas udały się jeszcze na lody. Szczęśliwie i radośnie powróciliśmy do Szkoły.

Wychowawcy klas 1-3