DSCF207231 maja otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Germanistycznej Olimpus, która odbyła się w pierwszym semestrze. Konkurs miał na celu sprawdzenie posiadanych umiejętności językowych uczniów ze szkół podstawowych. Pytania dotyczyły czytania ze zrozumieniem, słownictwa, gramatyki i kultury krajów niemieckojęzycznych. Dyplom Laureata zdobył Filip Rajter z klasy 5a. Szkołę reprezentowali również: Zuzanna Gosik, Katarzyna Stefanek z klasy 3b, Paweł Roguski z klasy 5a oraz Sebastian Mąsior z klasy 4a. Nasi uczniowie po raz kolejny dowiedli, że nauka jest dla nich bardzo ważna a sprawdzenie swoich wiadomości to cenne doświadczenie. Sebastianowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy!

Dorota Pietrzak