Foto dzien matkiZ okazji nadchodzącego Dnia Matki już 24 maja 2016 roku Koło Przyjaciół Biblioteki SYLABA, pod kierunkiem p. Grażyny Meger, zaprosiło klasy: 1a, 1b, 2a, 4a, 4b, 5a, 5b na przedstawienie pt. KABARET-DZIEŃ MATKI. W inscenizacji występowały osoby: Narrator, Matka I, Matka II, Matka III, Dziecko I, Dziecko II, Dziecko III, Dziecko IV, Sędzia. Przedstawienie przeplatały piosenki o miłości, zgodzie, życiu rodzinnym. Uroczystość została uświetniona tańcem wykonanym przez uczennice z klasy 4a do muzyki Michaela Jacksona. Zespół taneczny został przygotowywany przez p. Andżelikę Kujawską-Kożuchowską. Cieszymy się, że ta szkolna uroczystość dostarczyła uczniom, nauczycielom i zaproszonym Rodzicom wielu wzruszeń, przemyśleń, radości i szczęścia.

Grażyna Meger