BIBLIOTEKA plakat 2Od 18 kwietnia do 16 maja 2016 r. biblioteka szkolna zaprasza wszystkich zainteresowanych uczniów do wzięcia udziału w akcji pt. ZOSTAŃ SPONSOREM SWOJEJ BIBLIOTEKI, PRZYNIEŚ PRZECZYTANE KSIĄŻKI. Zbieramy książki w dobrym stanie i o różnorodnej tematyce, literaturę dziecięcą i młodzieżową, lektury dla szkoły podstawowej, mile widziane komiksy i książki dla dzieci. Najciekawsze publikacje wzbogacą zbiory biblioteki. Część z nich wystawiona będzie na Kiermaszu Książek i Podręczników organizowanym  podczas Festynu Rodzinnego. Zaangażowanych w akcję uczniów nagradzamy dodatnimi punktami z zachowania.

Grażyna Meger