20160411 13503611 kwietnia 2016 roku klasy: III a i III b wzięły udział w imprezie „Witamy Wiosnę!”, zorganizowanej przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku. W czasie tego artystycznego wydarzenia, które odbywało się na tarasie MCK–u, dzieci malowały na sztalugach, rysowały kredą, tworzyły kolorowe kwiaty z bibuły, wzięły udział w warsztatach supłania i motania włóczki, budowały miasta i labirynty z kartonów, uczestniczyły wraz z animatorami w zabawach z bańkami mydlanymi i chustami animacyjnymi. Mogły podziwiać występy wokalistów Studia Piosenki MCK, pokazy taneczne Studia Tańca BALANCE oraz brać udział w zabawie poszukiwania dźwięków z użyciem instrumentów niekonwencjonalnych. Występowały również na dziecięcej scenie MCK–u, śpiewając swoje ulubione piosenki.

Iwona Maciaszek, Katarzyna Kiersnowska